fbpx

O nás

Historie

Vznikli jsme v pandemii kde jsme nalezli možnost pomoci mladým a rozrůstajícím se podnikatelům díky sestavení podnikatelského plánu z podnikatelského záměru. Využíváme konzultace, analýzy, průzkumy, dotazování, kontakty, zkušenosti a mnoho dalších nástrojů naprosto nezbytných k správnému nastavení záměru.

Pomáháme podnikatelům a podnikům od úplných začátků se zorientovat na českém trhu. Naučíme Vás pohybovat se ve finančním sektoru, kde máme mnoholeté praktické zkušenosti.

Poslání

Chceme uskutečnit osvětu pro lidi a motivovat k podnikání, aby se ze skvělých nápadů staly báječné skutečnosti, které mohou pomoci dalším lidem. Líbí se nám myšlenka, že my pomůžeme Vám a Váš plán či nový trend v podnikatelské sféře pomůže někomu dalšímu a to je naše poslání.

Motivace

Od prvního až po poslední podpis se o vás staráme, pomáháme Vám propojit se s ostatními společnostmi. Poskytneme Vám cenné rady, aby vaše společnost mohla být prosperující a udržitelná na českém trhu. Jsme společnost, která ráda hledá nové příležitosti na trhu, rádi se i dělíme a pomáháme společnostem se zařadit v dnešním ekonomickém světě.


Proč si vybrat nás?

  1. Šetříme váš čas.
  2. Jsme specialisti v oboru.
  3. Spolupracujeme s bankami, investory, kterým doporučujeme Vaše plány, sestavujeme crew funding a propagujeme jej, hledáme dotace a nastavujeme i marketing pro Vaši firmu.
  4. Máme přehled o poskytovaných produktech a službách napříč bankami, pojišťovnami, účetními institucemi a spousty dalšího, díky čemuž se vy můžete věnovat budováním své značky namísto obcházení všemožných institucí.
  5. Zajišťujeme komplexní administrativní úkony, které by vás zatěžovaly a zdržovaly.
  6. Jsme Vašimi partneři od začátku.
  7. Možností jak si navzájem poradit a pomoci jsou neomezené.

Hledání partnerů

Ve zkratce propojení mezi subjekty. Vnímáme potřebu se poznat a potkávat s ostatními společnostmi za účelem vzájemné pomoci a spolupráce. Hledáme možnosti jak získat peníze pro Váš projekt, to je naše hobby. Propojení dvou právnických subjektů je základem dobře fungující ekonomiky a správného hospodářského vývoje, které si navzájem pomůžou a budou moct růst v ekonomickém světě. Prostor pro tuto možnost společně konzultujeme a individuálně probíráme na schůzkách.

Poselství

Každá společnost potřebuje vizi, nastavení cen, logistiky, marketingu, lidi, kontakty, pomoc a nespočet dalších věcí a produktů, které ve většině případů jediný člověk nemá k dispozici.

Prakticky vás chceme vše naučit a sami se chceme učit i od vás. Poradit si navzájem a především pomoci. Pak už je cesta skutečně na vás, ale nezapomínáme a jsme rádi po vašem boku. Zajímáme se, jak u vás vše funguje, zda nepotřebujete s něčím pomoci a chceme, abyste se vraceli. Budujeme síť a víme, že ten kdo říká NE, ho říká hlavně sám sobě.